Německo

haus11

Meklenburská jezera

Krásnou dovolenou můžete strávit při plavbě na severu Německa a na Meklenburských jezerech. Je destinací velmi „přírodní“, vybízející k častým zastávkám na koupání uprostřed jezer a je rájem rybolovu. Tato oblast vyniká čistotou vody i vzduchu. Říční toky, jezera a kanály spojují veká i malá města.Většina z přibližně 1000 jezer je vzájemně spojena. Zdejší příroda je téměř nedotčená, cestou můžete spatřit množství vzácných vodních ptáků i květin.
Z přístavu Furstenberg se vydáte na západ a dojedete do Rheinsbergu, které se pyšní překrásným zámkem, můžete navštívit středověkou vesnici Mirow, nádherné jsou rovněž zámky ve Schwerinu, Furstenbergu a Neustrelitzu. Obdivuhodný je dřevěný most ve Wesenbergu.
Na své si tu přijdou návštěvníci všech věkových kategorií, milovníci klidu a pohody i vyznavači nejrůznějších vodních radovánek a sportu, cyklisté i rybáři.
Nezapomenutelné jsou i malé restaurace na březích nabízející rybí speciality a malé udírny. Uzené ryby jsou místní specialitou

Brandenburg a Berlín

Ještě než zamíříte do Berlína můžeme odbočit na Potsdam (Postupim) a navštívit zámek Sanssouci a jiné historické památky, kterými se toto město pyšní. Směrem na jih a východ se proplouvá kanály, jezery a řekami, které se protínají a nabízí nádherné projížďky mezi Spree a Oder. Naplánovat lze i plavbu na jezero Neuruppin nebo na řeku Woblitz, která se klikatí hustými lesy a vlévá se do jezera Lychensee. Řeka Havel je dlouhá a klidná.
Berlín vznikal v 18. století díky vodním cestám, po kterých se převážel stavební materiál. Početná přístaviště umožňují návštěvu nejznámějších městských čtvrtí. Při procházce Berlínem nelze přehlédnout památky jako Reischstag, „Ostrov muzeí“, Braniborskou bránu… Z Berlína se vyjíždí přes kanál Havel nebo přes jezera Seenplatte.
Snadno dostupná lodí je i Postdam (Postupim) a dále dorazíte i do Brandenburgu.

Ceník

LAST YEAR: New Orleans was competitive in most games thanks to league-leading offense run by QB Drew Brees, but posted Kenny Vaccaro Jerseys third consecutive 7-9 record because porous defense and some game-turning special teams blunders. Lack of depth on defense was exposed by injuries to CBs P.J. Williams and Delvin Breaux; club's top 2016 draft choice, DT Sheldon Rankins; top LB Dannell Ellerbe; and speedy edge pass rusher Hau'oli Kikaha. Saints struggled to pressure opposing QBs, and by extension, maintain coverage on receivers. Offensively, Saints have been elite since pairing of coach Sean Payton and Brees in 2006. No sign of decline yet, even with Brees 38 years old. WR Michael Thomas' quick adjustment to pro game and ability to make difficult catches were evident.IMPORTANT ADDITIONS: RB Adrian Peterson, rookie CB Marshon Lattimore, LB A.J. Klein, Willie Snead Jerseys RG Larry Warford, rookie LT Ryan Ramczyk, rookie S Marcus Williams, rookie RB Alvin Kamara, LB Manti Te'o, receivers coach Curtis Johnson, linebackers coach Mike Nolan, special teams coach Brad Banta.IMPORTANT LOSSES: WR Brandin Cooks, DT Nick Fairley, RG Jahri Evans, S Jairus Byrd, RB Tim Hightower, LS Justin Drescher, receivers coach John Morton.CAMP NEEDS: Largely because of injuries, Saints want to see young players emerge at defensive tackle and offensive tackle. Saints re-signed Fairley during offseason, only to have him go on non-football injury reserve list because of career-threatening heart condition. Starting LT Terron Armstead recently needed shoulder surgery expected to sideline him at least until November. Second-year pro David Onyemata could see elevated role at DT alongside Rankins. Ramczyk could be pressed into crucial starting role as rookie. Also key will be development of Lattimore and Williams in secondary. Saints also will Michael Thomas Jerseys have new long snapper and will be developing center Mark Ingram Jerseys in event starter Max Unger can't return from foot surgery by regular season opener.EXPECTATIONS: Tough NFC South including defending NFC champ Atlanta means Saints could struggle and miss fourth straight playoffs, which also would raise questions about Payton's future. Brees has just this season left under contract, so twilight of record-setting career could hinge on Saints' success or failure as well. To Drew Brees Jerseys win, Saints will need handful of players within first three pro seasons to develop and improve quickly.